
Križ, 2410m
Ker je bila za soboto razpisana skupna turna smuka z Rodice, jaz pa sem bil ta dan sam z Brino,

Ker je bila za soboto razpisana skupna turna smuka z Rodice, jaz pa sem bil ta dan sam z Brino,

S Simonom sva se odločila naj se kolesarska sezona začne. Izbrala sva malo daljšo, malo divjo in malo drugačno turo. Se mi zdi, da prejšnja leta nismo še nikoli toliko rinili kolesa :-)


Ko smo se lani vračali z Aljaske in iz aviona že zadnjič pomahali Denaliju v slovo, smo si rekli: »Mogoče se pa še kdaj vidimo!«

V soboto zopet v Logarsko, za razliko od petka, v družbi z Stankotom. Zarana zavihava rokave, tako da sva ob 7. že na Okrešlju. Sonček nama posveti pod savinjskom sedlom in lepo vreme se je nadaljevalo cel dan.

Danes sva se z Stanetom udeležila tradicionalnega vzpona za smučko in cepin na Kamniško Sedlo,ki je posvečen vsem preminulim članom

V nedeljo po Wisiakovi grapi na Planjavo. Smuči pustiva nekaj metrov pod vrhom, saj je greben tako v špico da sva ga en del kar pojahala.


Vodena turno smučarska tura na Škrbino nad dolino v kičastem vremenu.

V soboto smo se trije TSKO-jevci naložili v Vodicah in se brez določenega cilja zapeljali proti Gorenjski. Primož je bežno omenil Kepo in odločitev je padla.

Danes start pri Belopeških jezerih,pa skozi Plazje na Mangartsko sedlo in naprej po zimski direktni varianti na vrh Mangarta.

Zdravje se nekako počasi le vrača,tako,da sem jo danes po službi urezal na Zelenico.

Vremenska napoved je bila sicer »obupna«, a z Alešem sva bila sklepčna, da je tedensko nabirko plesnobe vseeno treba na nek način spraviti iz sebe.

TSKO Kamnik vabi 14.3.2017 ob 20h na predavanje Andreja Terčelja: Višja šola smučanja zunaj smučišč.

Čestitke Matjažu in Stankotu! Kot poročajo »stalni prebivalci« na Kredarici je bil to prvi letošnji spust po tej smeri, ki pa jih tudi v dobri sezoni ni za prste ene roke.

TSKO-jevci smo se ta vikend razleteli na različne destinacije. S Pavletom in Andrejem smo zjutraj hitro odločili za Mojstrovko.



Avstrijski vremenarji se niso zmotili. Med nočno vožnjo proti Kalsu je celo pot rahlo naletaval sneg, tako da smo z Lucknerhausa krenili kakšno uro kasneje, kot smo načrtovali.

Danes pa sva Stankotom našla sončno luknjo in uživala v lepih pogledih nad Višarjam.