
Nad Sella Neveo in nad Bovcem (Franci, 14.04.2018)
Malo z zamudo ampak je bilo lepo. Zjutraj smo se razdelili na dve skupini.Eni z gondolo do Gilbertija in potem s smučmi na Kanin,mi pa po mulatjeri pod Pobičem preko neskončnih prostranstev do sedla levo od Lope.Potem smo odsmučali v odličnih razmerah precej daleč nazaj in ponoven vzpon na Preval
