
Aprilska idila
Sredi dneva, ko so se padavine malce umirile, sem parkiral na Jezercih in s smučmi na nogah odšel čez Kriško planino, mimo stolpa in proti Zvohu.Na Jezercih je 10 cm novega, mokrega snega.Nekje nad višino stolpa je sneg suh, zgoraj pri jezeru na Zvohu ga je do 25 cm.Smučam v Tiho dolino v slabi vidl

