
Skiing was no fun!
Kakšna revščina s snegom je na vršni glavi Mangarta! In to konec marca, ko bi moralo biti polno snega. Smučar tega ne more razumeti, v bistvu v zimskem času nikoli nisva videla tako malo snega tam zgoraj, pa sva res velikokrat gosta ... no, tudi najslabša smuka verjetno. Zjutraj vse super, snega pol

