
Diši po pomladi
Za vikende smo po večini kar redni obiskovalci. Normalno, še vedno s smučmi. Snežne razmere so podobne že vse od decembra, danes pa se spet malo oglašam, ker je bila smuka že prijetno pomladanska. Strnjena snežna podlaga se prične pri senožeti. Na gor smo nesli po "peš" poti nekje do pod Razorja, p

