
Odlično, sončno in razgledno
Danes jo majhnem na Suho ruševje. Kar bo pa bo sem si rekel. Že na poti navzgor sem videl, da bo smuka odlična. Res je, da je snega veliko pobralo ampak še zmeraj je smuka možna. Priporočam uporabo srenačev navzgor, predvsem za tiste, ki so zelo zgodnji. Na vrhu sem se odločil, da grem še na Vrtačo,


