Po dolgem času....
V četrtek, 10. 2. sem šel po dolgem času malo v hribe. Z Guna Markotam sva plezala Zimsko v Prednji glavi. Na koncu ture sva ugotovila da sva po novem oba planinca in takoj odpujsala domov na zaslužen doping. Ker brez tega po novem v hribih ne gre????Slikala nisva kaj dosti. Lp



