
z Vogla na Komno in nazaj (AndrejL, 22.03.2018)
Z Maretom sva izvedla 3. tradicionalno vandranje z Vogla na Komno. Na turi je bilo precej vetrovno, a je bil veter moteč samo na Konjskem sedlu in na sedlu pod Podrto goro. Zahvala gre tudi Gorazdu in Tini, ki sta pridno utrla gaz, tako da se nisva pretirano mučila z gaženjem. Na Komni pa veselica A
