
Lahko bi bilo bolš, se lažje pa slabš
Parkirišče tokrat še bolj zafolkano kot pred enim tednom, ko smo dobesedno pobegnili. Vseeno sva z malce inovativnosti uspela dobiti parkplac v “prvi vrsti”. Med vzponom sva se spraševala, kam so se vsi porazgubili iz tega silnega števila avtov. Aignerhöhe je bil takorekoč še nezvožen in srečala sva
