
Boese Nase (Vanja_Starčević, 08.01.2022)
V soboto smo šli na Boese Nase. Parkirišče ob 9.30 h popolnoma zasedeno, avto smo pustili dva ovinka nižje. Vreme sončno, manj mrzlo kot v petek na Peci,brez vetra. Vršni del močno presmučan, v srednjem delu se najdlo nezvoženega ojuženega pršiča, zadnjih 100 m odprtega dela je že bila rahla skorja

