
2x Klek
Spet nas je za “en avtobus”, vmes celo koga izgubimo, pa nehote spet najdemo, pa tudi sicer Klek danes ni sameval. Zjutraj je bil drugačen plan - Pod Kriško, potem nas le premami sonce. Z vrha najprej odsmučamo po grebenu do sedla, pa po še deviški pršičasti flanki navzol, malo prečke v desno do koč

