Paklenica-2022
Če bi mi kdo rekel, da bom tak čas v Pakli, mu vrjetno nebi vrjela. Moram priznati, da sm kr malo žalostna, namreč slapovi so bili že skoraj narejeni. Zelo dobro jim je kazalo, potem pa je prišla otoplitev…vse ima slabosti in prednosti, bo pa zato v hribih bolje za “popikat”,če bo


