
Voščilo članom
Dragi planinski sopotniki, V leto 2022 bomo stopili z željo, da nam bi bilo ponovno omogočeno druženje in skupno obiskovanje naše prelepe dežele, naših hribov in gora. Ne pozabimo, da nam je skupaj vedno bilo in nam še bo lepo. Hvala vsem velikim in malim, da ste naši člani ali morebiti še boste. Hv

