
Debeli vrh (Pokljuka) (Franci, 14.03.2018)
Ker me ne moti da se ture ponavljajo in ker imam Pokljuko s svojimi pukli nad nosom,sem danes po Domnovih sledeh oddrsal na Debeli vrh.V planu je bil še kakšen dodatek,ampak so me črni oblaki s plohami v dolini odvrnili od namere in v smeri pristopa sem odsmučal v dolino. Od vrha do konte smučanje
