Tk lepa, da je za vsako leto
Zločinci se vračajo na kraj zločina, alpinisti pa v ta najlepše smeri. Vsaj petkrat sem že preplezala Vzhodno smer v Mali Rinki, tudi pozimi (Martina, nepozabno, al), pa se je nisem naveličala. Zato je precej nenavadno, da sem jo šele letos šla pobožat s svojo najpogostejšo sostorilko, Marinko. Mari
