
Višarje (Matjaž, 29.11.2025)
Danes pa me je pot ponesla na Sv. Višarje. V Žabnici sem jo na vrh obral kar med snežnimi topovi po smučišču.(niso moteči) Snega spodaj pri gondoli ni veliko, saj kupov umetnega še niso pogrnili, je pa dovolj za vzpon in potem dol za smučanje. Od umesne postaje pa do vrha je pa smučišče že speglano
