
Osolnik (Boris, 07.03.2018)
Danes zadnja je bila priložnost v letošnji zimi za Tradicionalno krožno tura na Osolnik. Toliko snega in tako mokrega v spodnjem ne pomnim v tem kraju. Pod cerkvijo je bila smuka še idealna, pod cesto pa je spominjala na kidanje snega. Pred mano sta dva smučala oz. bordala. Markirana pod je lep
