
Ledski Grintovec
Danes sva si rekla, bo treba malo pogledat v KSA. Iz Ljubljane izgledajo čudovito, pa že dolgo nobene objave na Snežaku. Štartala sva ob 8.00 na spodnji postaji tovorne žičnice za Kokrsko sedlo. Na začetku sva smuče nesla do snega, pol sva jih nesla še do Cojzove koče, pol pa kr do vrha. Smučat se d
