
Jagoda....na smetani....na torti...nad Tamarjem
Zjutraj, nekaj sto metrov pred kočo v Tamarju ugasnem čelko, začelo se je daniti in temperature so bile boleče v roke in glavo. V zatišju na koči je kazalo -16 st. C., dovolj hladno da korak ni bil počasen!Nad zadnjimi macesni uzrem edinega predhodnika, pri balvanu pod ozebnikom ga dohitim in skupaj
