Potepuh – nova smer v NŠG
Zgodba o tej smeri se je začela lani med prvim zaprtjem v občine. Takrat sem imel čas in urejal smeri na Slovenskih stenah, ter opazil precej prostora med Čokom in Krušljiovim stebrom. Idejo semm omenil Igorju Kremserju a sva šele … Beri naprej → The post Potepuh – nova smer v NŠG first


