
Cesta je bomba!
Dobesedno. Tako nemogoče ceste pa že dolgo nisva imela. Ampak potem kar na lepem ni bilo več tako hudo ob pogledu na skupinico domačinov, ki so se reveži turno lotili izključno samo ceste ... Izhodišče na zahodni strani Obirja, nad Freibacher Stausee. Imela sva avtocesto do vrha, hvala predhodnikom
