
S slabo vestjo
bi poslušal ene par podkastov, če jim nebi namenil vsaj nekaj malega denarja in jim s tem pokazal, da cenim trud in čas, ki ga namenjajo za ustvarjanje vsebin s katerimi si poslušalci krajšamo čas, širimo obzorja, se nasmejemo in izvemo veliko novega.Tokrat se mi zdi, da je prav, da jih izpost
