
krvavec (Matjaž, 31.12.2020)
Z velikim veseljem pregledujem opise in slike vaših tur in seveda živim v upanju,da bom po poškodbah in bolezni lahko tudi sam še kdaj objavil kaj lepega. V upanju,da bi se novo leto nadaljevalo vsaj tako,kot sem na Krvavcu zaključil zadnji dan starega vas vse turaše in turašice lepo pozdravjam in



