
Drage planinke in planinci !
Leto, ki se končuje, ni vedno bilo nam prijazno. Nam veliko je vzelo in veliko nam dalo - bili so tudi dnevi, ko nas je razveseljevalo. So samevale gorske poti, ko zaprti v občinske meje smo bili. Pogrešali smo druženje s … Beri naprej →



