
Kobla (Jure, 04.02.2018)
Z Robijem sva pričela iz parkirišča nekdanjega smučišča. Pršič. Hvala včerajšnjim obiskovalcem za trdno TS sled. Namen je bil obiskati Šavnik. Na odcepu iz smučišča sva vztrajala nekaj 10 metrom, pa je šlo do kolen. Naj se sneg usede, sva sklenila. Nato po udobni špuri do vrha Koble. Zgoraj je malo
