
V Avstriji je zgleda zmanjkalo snega?
Tako sva sklepala pri vzponu, ko sva na Plazu ob 15h občudovala več kot ducat naših severnih sosedov. Slovencev nas je bilo samo za majhen vzorec. Bojanovega pršiča čez ušesa žal ni bilo več, je veter preveč dobro oddelal nadure in povsod ustvaril krasne klože ali spihana pobočja. Ker se vsi te dni
