Skalaška z Ladjo (V+, 1000m) v Triglavu
V nedeljo smo se z Nejcem in Špelo (AO Kamnik) odpravili v Skalaško. Opisov je dovolj, zato le na kratko. Nekoliko presenetljivo smo bili cel dan v smeri sami, če izvzamemo navezo, ki je zgrešila vstop v smer. Smer je lepa, orientacijsko ne pretirano zapletena in precej dobro opremljena. Med plezanj









