Dve klasiki v enem tednu
V soboto smo do poznega popoldneva s sedaj že bivšimi »sošolci« iz AŠ frikali pri sosedih v Val Romani, kjer mobilni signal uloviš le pomotoma. Šele na poti domov vidim Milanov neodgovorjen klic in sms: »Bi šla jutri kam, če imaš čas?« Upal sem, da se med tem, ko se mu nisem javil, ni že kaj zmenil.




