To pa je razgled! Smer Debelakove
Le kam naj gremo, ko nam odpade tabor? Plezat, kaj pa naj. In tako smo šli. Glede na napovedi nam je bilo hitro jasno, da se plezalni tabor prestavi. Vendar glede na to, da bo nedelja ok se hitro dogovorimo da jo izkoristimo za eno dolgo klasiko. Andraž in moja malenkost, kot zagnana predstavnika te





