Prva uradna zimska tura tečajnikov
Prejšnjo soboto, sem se odpravila na Raduho z namenom, da bi dan pres našo turo kaj splezala, ampak so bile razmere res precej slabe. Ko sma s soplezalcem priša do Grohalta je začelo deževati. Deževalo je ravno tako dolgo, da se je sneg čisto ojužil, spodnja plast je spustila, zraven pa je bila še d
