
Pod Lopo (Matjaž, 19.05.2025)
Morda moja zadnja tura to sezono, vendar po oceni snežne višine težko rečem da sem res sigurn. Iz Nevee do vrha smučišča pod Lopo peš je čezdalje bolj daleč.Hahaha, morda bi potegnil še na škrbino pod Prestreljnikom, pa me je meglica odvrnila.Snega pod Kaninom je še veliko, je pa potrebno iz Nevee n
