Taferlnock
28.1.2017 smo se Boris in jest iz PKI-ja, ter 8 bejb iz ČAO in NM odpravili proti Flahau pogledat če
28.1.2017 smo se Boris in jest iz PKI-ja, ter 8 bejb iz ČAO in NM odpravili proti Flahau pogledat če
V sredo 25.1 smo se Boris, Jan in jaz odpravili raziskovat kakšne slapove premore Logarska dolina. V Lučah smo se
V nedeljo smo se v okviru letošnje šole spet zbrali v Idrijski Beli. Glede na ledne razmere je bila tudi udeležba
V soboto 21.1 se nas je nabralo kar nekaj turnašev, ki smo bili željni pršiča, ki ga v Sloveniji očitno
V ponedeljek 16.1. po službi štartam proti Ljubljani, od koder pot nadaljujem z Jakom in Matjažem (oba AK Vertikala). Že na dostopu
Vsaka stvar je za nekaj dobra in tako je tudi s tem, da to zimo (še) ni snega. Včeraj sem