
Zima še obstaja
Že takoj v Planici smo stopili na smuči in oddrsali v Tamar na jutranjo kavo.Medtem se je v smeri Jalovca malo zaprlo in po začetnih kapljah dežja je začelo kar lepo snežiti in novi sneg se je ves ča vsipal s sten.Podobno je bilo v ozebniku in zavili smo na Kotovo sedlo,kjer se je megla občasno razk
