
Ženiklovc (Aleš_S, 31.12.2017)
Me je Edovo pisanje prepričalo, da je za silvestrovo Ženiklovc prava tura. Spodaj gužva, ker smo poskušali vsi parkirat nekaj metrov naprej od parkplaca v kamnolomu. Vzpon po lepo popeglani sankaški progi je šel hitro. Pa tudi naprej je bilo že čisto zvoženo. Ko sem prišel na sonce je vse padalo iz
