
Prašenje do ušes
Do zg.parkirišča pod planino Jamnig smo se po sankaški cesti pustili zapeljati s taxijem.Ko smo prišli na planino,so bile smučine potegnjene že na vse strani,nam pa je pogled uhajal naravnost proti Feldseekopfu.Po res lepi smučini smo lagodno grizli proti sedlu,kjer je bilo novega snega že preko 20c



