
Falkert 3X
Cesta je bila zaradi smučišča splužena in prevozna brez težav. Na našo srečo pa sedežnica do vrha Falkerta ni delovala. Tako, da smo turni smučarji imeli cel hrib zase. Sneg je je dober: mešanica pršiča in napihanega snega. Na goro smo se povzpeli trikrat. Zaradi močnega vetra pa smo vsakič znova vr
