
Veter v laseh
Že na Rudnem polju se je videlo,da bo nad 1800m glavni gospodar veter.Zaradi tega sem se odločil za "zavetje" čez Kačji rob do Srenjskega prevala.Zavetje je bilo samo navidezno.Takega vetra v tej dolini še nisem doživel.Sledi je sproti zasipalo in ves novi sneg je bil spihan po luknjah in v eno od n
