
Dobrač (Jurij_Šoba, 11.04.2025)
Lepa tura za seniorske pohodnike v trenutnih razmerah, ko se sneg kar obilno pojavi šele nad 1700 metri, je bila na Dobrač (2166 m) nad Ziljsko dolino. Tja smo se odpravili Joža v gojzarjih, Dora na krpljah in vaš dopisnik na smučeh, podloženih s psi. Na gorski cesti se je sneg začel takoj ob parkir
