
Pod Kriško steno (Mišo_Jenčič, 02.12.2017)
Okroglo (20.) obletnico ustanovitve TK Gora smo obeležili Pod Kriško steno. Kot je že Neža včeraj napisala, gaz smo imeli, ljudi je bilo kar nekaj, a sploh ne tako veliko kot smo se bali. Zato smo imeli povsem zase levi (v smeri smučanja) žleb, v katerem smo se kar dobro napršičarili. Res se je prši
