
Turnosmučarska osama nad Vršičem
Slabo zdravstveno stanje je botrovalo poznemu odhodu, pa še ta je bil do zadnjega pod vprašajem. A kot pravijo se klin s klinom zbija in "šta ne ubije jača" smo šibkemu zdravju navkljub odrinili na turo, tudi zato, ker se zima s prihajajočim dežjem do 2300 m nmv. očitno v Sloveniji vsaj do božiča po


