
Kornock
Najprej: vem da se v tako slabem vremenu, kot je bil danes, ne hodi v hribe. Pa smo trije vseeno šli. Zaradi napovedi zelo intenzivnih padavin in snežne meje celo nad 2000 m, smo se odločili, da gremo turno smučat v hribe nad prelazom Turracher Höhe (Nockberge) v upanju, da bo tako visoko snežilo in


