Otvoritev spominske sobe Filipa Benceta
Letošnjo spomlad je minilo 10 let od tragične nesreče Filipa v severni steni Storžiča. Zanj smo preuredili sobo v Domu pod Storžičem. Poleg otvoritve smo pripravili še dva zanimiva predavanja, zjutraj pa se nam lahko pridružite pri plezanju v severni steni Storžiča. Vljudno vabljeni k udeležbi!



