Bela peč – Katastrofula
Danes zjutraj sva se z Urošem odpeljala proti Beli peči. Uroš je dal za bencin in rampo, jaz pa za prvi rastežaj. Ampak že na začetku sem šel preveč desno na lepe plate v smeri Šipa, ki sem jih prečil … Beri naprej →




