Gneča v Šmohor(i)ci
Včeraj po šihtu, ki so ga nekateri predčasno končali, smo se popoldne spravili na Uršljo. Kar štiri naveze. Preplezali pa smo Zajedo, Stanetovo in Spominsko smer. Edi in Leon celo dve. Kljub trem različnim smerem se nas je na enem štantu zbralo kar pet, tako da smo Ireno pustili zadaj, na “zas
