

je res krasen … navkljub burji … ki je bila včeraj dopoldan res neusmiljena no … vsaj sonce je sijalo … in tudi burji smo se skozi gozdove malo izognili … pozneje pa se je tudi sama malo unesla  

prodajalec mi je poslal obvestilo glede dostave pravi da smo … too remote


dejanje na slovenski planinski poti zelo milo rečeno … da ne zapišem še česa hujšega … kar si dejansko mislim o njem

sicer v tehničnem smislu niso bile po mojem okusu … saj je bila takorekoč vsa pot … razen zaključnega spusta … po makadamskih cestah … kjer bi se dalo brez problema peljati tudi s treking kolesom   kakorkoli že … bile so v planu že nekaj časa … in končno odvo

me ni hotel peljati … zato sem moral napraviti dodatnih dobrih 10 km   no … na srečo je bil osnovni plan na easy … da je tudi po podaljšanju ostalo v mejah prijetne utrujenosti  

je bila tura na raduho … predvsem za moje meniskuse od rogovilca po brezpotju do račkih vrat   potem pa s poplezavanjem po zahodnem grebenu do vršnega   in nadaljevanje po slednjem do vrha sestop preko planine arta je bil v spodnjem delu … zaradi ostrih bolečin v obeh zunanjih

ob kolpi … predvsem na tistem delu … ki si ga predhodno nisem ustrezno pripravil kakorkoli … izkušnja več … za skrbno planiranje in načrtovanje trase  

ovo ljeto moj dan 😛 najprej vreme za en k … sedaj pa po 10 km zdrs in zvita feltna … za katero še čakam na info o možnosti popravila 😐



bi naj bila čudovita in enostavna … a se je na koncu izkazala za pravo malo kalvarijo … iz katere smo na srečo na sredini uspeli pobegniti


že 5em gonjenju po goričkem je bilo pa že skoraj nujno stopiti tudi na prekmurski 3glav