
Vabilo SABOTIN
Pozdravljeni! Vabim vas na planinsko turo v park miru – Sabotin. Prijave sprejemamo do zasedbe avtobusa. Na turo gremo le v lepem vremenu! Lep pozdrav! Zdravko The post Vabilo SABOTIN first appeared on PD DRAMLJE.

Pozdravljeni! Vabim vas na planinsko turo v park miru – Sabotin. Prijave sprejemamo do zasedbe avtobusa. Na turo gremo le v lepem vremenu! Lep pozdrav! Zdravko The post Vabilo SABOTIN first appeared on PD DRAMLJE.

V prostorih OŠ Dramlje smo izvedli 41. letni občni zbor našega planinskega društva. Ob tej priložnosti sta predsednik in podžupanja podelila častna priznanja našim članom.

Živjo, pošiljam nekaj utrinkov iz pohoda z mladimi planinci na Sv. Urban nad Mariborom. Lep pozdrav, Vinko

Živjo,pa še nekaj sobotnih utrinkov iz Galetovca nad Bohinjsko Belo.Lep pozdrav,Vinko

Pozdravljeni. Tokrat se podamo v Cerkljansko hribovje in najvišji vrh Porezen. Na vrhu stoji spomenik v spomin 24-25 marec 1945, ko je tukaj padlo večje število borcev Kosovelove Brigade. PD Cerkno v spomin na te dogodke več let v tem času organizira tradicionalen zimski pohod na

Pozdravljeni, Tokrat se podamo v Cerkljansko hribovje in najvišji vrh Porezen. Na vrhu stoji spomenik v spomin 24-25 marec 1945 ko je tukaj padlo večje število borcev Kosovelove Brigade. PD Cerkno v spomin na te dogodke več let  v tem času organizira tradicionalen zimski poh


Pozdravljeni, vabim vas na planinsko turo na obronke Pokljuke nad Bohinjsko Belo. Vabilo z opisom ture v prilogi.  Lep pozdrav, Roman

Pozdravljeni, vabim vas na pohod na Sv. Urban nad Mariborom skupaj z mladimi planinci, ki ga organiziramo skupaj z Osnovno šolo.

Spoštovani pohodniki in ljubitelji našega pohoda, žal vas obveščamo, da tradicionalni pohod odpade. Kdor bo šel v lastni režiji lahko potem na društvo pošlje dokaz in mu bomo pohod priznali. UO PD Dramlje

Pozdravljeni.Naš tradicionalni pohod po Drameljski planinski poti je 12.2. zaradi Covida žal odpovedan. Da pa na ta dan ne bomo ostali čisto brez razgibavanja, vas v soboto 12.2.2022 ob 7. uri vabim na pohod na Čreto. Podrobnosti so razvidne v priloženem vabilu.  Lep pozdrav,Vinko

Pozdravljeni,pošiljam nekaj utrinkov iz včerajšnjega pohoda na Reško planino. Lep pozdrav,Vinko

Na prvi izlet smo se po planu podali na pohod Anski vrh - Hom - Slomnik - Tremarje, najvišji med njimi je bil Slomnik 609m. Na povezavi so objavljene fotografije.

V soboto, 29.1.2022 0b 7. uri vas vabim na pohod na Reško planino. Podrobnosti so razvidne v priloženem vabilu.

Pripravili smo pester program, kjer smo vključili vse od najmlajših do najhitrejših. Veselimo se novih poti in varnih korakov z vami tudi v letu 2022.

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Na strani OŠ Dramlje je mentorica krožka ga. Tatjana pripravila in zbrala lepe ter zanimive utrinke s potepanja po pohorskih gozdovih.

Pozdravljeni, pred slovesom od letošnjega leta vam pošiljam še nekaj utrinkov iz nedeljskega pohoda na Konjiško goro. Želim vam srečno, zdravo in varno 2022.