
Šentiljska pot - dvaindvajsetič ( 12.08.2019 )
No, pa je spet napočil čas, da sem se odpravil na Šentiljsko pot. Če po pravici povem, sem jo že malo pogrešal. Ponavadi se malo kdo odloči, da se poda na pot v poletnih mesecih. Vedel sem, kaj me čaka, zato sem se odločil za "izzy" varianto.V ponedeljek, po peti uri zjutraj se odpeljem v Šentilj. N



