
Vrh nad Peski (Aleš_S, 18.03.2017)
Že v petek so se nam pridružili Darja, France, Dare in Marijan. V soboto sta Boris in Tone odšla nazaj čez Komno, mi pa na Vrh nad Peske. Sonce so dopoldne zakrivali še oblaki, pa so se počasi umaknili in nastal je kar prijazen dan. Sneg je bil še vedno trd. Za vzpon na Prag so bili potrebni srenači
