
Obračanje pod Oberlercherspitzom
Meteorologi so spet kiksnili mimo - napovedana šajba, čakala naju je megla. Vsaj pri vetru se niso zmotili, mrzlo je vlekel veš čas ... Zaradi slabe vidljivosti sva obrnila pri 2800 m. Snega veliko, a danes je bil povsem neuporaben - tako zanič skorjastega smučanja še nisem nikoli trpel. Sicer bo pa


