
Sneg je stékel :(
Za razliko od torka in srede, ko je bil sneg na smučišču popoldne/zvečer/ponoči trd, naju je danes popoldne pozdravil žuboreč potoček. WTF. Sneg je bil v spodnjem delu vodnat, naprej do Zelenice pa južen; zaradi sončne lege je bil seveda južen tudi Triangel. Smuka pa prav luštna. Razen ciljne "strm
